Строп текстильний петльовий CТП 5:1

57,00
грн.

Подзвонити


Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю ви можете
Отримати автоматичну знижку замовивши
від 10шт - 5%
від 20 шт - 10%:
Від 40 шт - 15%
Від 100 шт - Залишити заявку

Стропи – це пристрій для переміщеннях та підйому вантажів. Вони необхідні для складських та будівельних робіт, на транспорті, у виробництві та сільському господарстві. На кінцях стропи можуть мати петлі, або елементи кріплення - гаки, скоби, ланки та інші.
Підйомні стропи випускаються з коефіцієнтом міцності 5:1, та 7:1 . Відповідно до міжнародних стандартів, різні кольори використовуються для розрізнення строп різної вантажопідйомності. Зносостійкість строп з КЗМ 5:1 дещо менша ніж 7:1 , отже вирішуючи, який тип стропа використовувати, ви повинні спочатку знати сферу застосування чалки та характер робочого місця, а також враховувати хімічні фактори, які негативно впливають на міцність стропа.
Текстильні стропи виконані зі спеціальної поліестерової стрічки. Стропи гнучкі, стійкі до впливу вологи, кислот, лужних сполучень та інших хімічних речовин. Стропи текстильні найзручніші в роботі.
СТП - Строп текстильний петльовий. Як правило, строп СТП пошитий із поліестерової стрічки в один чи два шари з петлями по краях, які додатково захищені від перетирання.

Чому саме наш товар?
Високоміцна стрічка – основна особливість текстильних стропів від компанії ТКС! Завдяки нашій унікальній та революційній технології T-dura (просочування (імпрегнація) стрічки спеціальним розчиномOvis-tex стрічка покривається захисним надміцним полімерним шаром і збільшує строк служби стропа ВДВІЧІ!!!!!
Повний цикл виробництва
Текстильні стропи проходять всі стадії виробництва : від виготовлення стрічки до готового продукту, які супроводжуються контролем якості накожній із них!
Власний імпорт сировини та комплектуючих.
Повний цикл виробництва і власний імпорт сировини та комплектуючих – краща ціна.
Унікальна технологія T-dura – краща якість.
Характеристики та комплектація
Застосування
Відео

Характеристики та комплектація

Конструкція – двопетльова конструкція в один, чи два шари.
Застосування - Для підйому та переміщення вантажу
Особливості - Високоміцна стрічка
Матеріал - 100% поліестер
Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Стандарт - ДСТУ EN 1492-1:2014
Коефіцієнт запасу міцності 5:1
Супровідні документи - Паспорт
Гарантія 6 місяців
Виробництво - Україна

Застосування

Застосовуються текстильні стропи (чалки), як елементи переважно з тяговими та підвісними механізмами – талями, лебідками, кранами тощо. Широко застосовуються при переміщенні металевих труб, на виробництвах, при спущені на воду човнів, катерів, яхт.
Ми пропонуємо купити надійну продукцію власного виробництва.
Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо текстильних стропів (чалок) та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами. Менеджери зможуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити строп текстильний! Найкраща ціна на строп СТП по Україні! Купити м’які стропи у Харкові можна зі складу!

Відео